Показали про 5 поширених підстав, які відбуваються на автомобільній парковці

На автомобільних парковках теж можна наштовхнутися на виверти шахраїв. Як не потрапити в пастку, розповість «Твоя МАШИНА» .

1. «Дитині допоможіть!»

Часто на узбіччях або парковках можна зустріти людину з дитиною. Вони будуть просити підкинути монетку на бензин, дитина ж розжалобить перехожих. Щоб розкрити обман, замість того, щоб дати грошей, можна запропонувати самому заплатити за бензин. Якщо вони відмовляться, то це шахраї.

2. Удар на парковці

Відбувається це так: поруч з припаркованої машиною ставлять вже битий автомобіль. Коли водій цілої машини їде, йому починають дзвонити невідомі номери, які будуть повідомляти, що автомобіліст зник з місця ДТП. Далі водія чекає шантаж і пропозиції залагодити питання миром. Щоб уникнути обману, варто запропонувати звернутися в поліцію. Камери висять майже на кожному розі, тому довести свою невинність буде легко. Але до суду не дійде, адже шахраї відмовляться.

3. Ведмежа послуга

Своєю жертвою шахраїв вибирають водія-новачка. Визначити недосвідченого автомобіліста можна за відповідним знаком на транспортному засобі. Водія ловлять на парковці і пропонують допомогти з маневруванням. Взявши управління в свої руки, зловмисники спробують спровокувати ДТП. Найкраще просто відмовитися від пропозиції допомогти.

4. Дзеркало, якого немає

В машину, яка виїжджає з парковки, кидається пляшка з водою, обмотана ганчірками. Потім із сусідньої машини вибігає чоловік з дзеркалом в руках і починає стверджувати, що водій зачепив його. Природно, шахрай буде пропонувати мирно зам’яти справу. У такому випадку варто викликати поліцію і наполягати на проведенні експертної оцінки. Тоді шахраї швидко підуть.

5. Замки і ланцюги

Улюблене заняття шахраїв – це кріпити на колеса замки і ланцюги. Це ставить водія в глухий кут, адже при русі автомобіль пошкодиться. Також до замку прикріплена записка з вимогою перевести гроші. Вийти з ситуації можна і самому, якщо є необхідні інструменти. Але якщо збивати замок нічим, то його можна намертво закріпити клейкою стрічкою, обернути тканиною і повільно доїхати до найближчої автомайстерні.

Джерело novate.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти