Як визначити скрученість пробігу автомобіля та відмовитися від покупки «майже нової» машини

Щоб продати автомобіль дорожче і швидше, багато несумлінних продавців скручують пробіг. Як не потрапити на прийом, розповість «Твоя МАШИНА».

Якоїсь конкретної поради, як визначити скручений пробіг, немає. Але можна дослухатися загальних рекомендацій.

Слід оглянути одометр. У середньому водії проїжджають 20 000 км на рік. Якщо автомобіль віком 7 років проїхав лише 90 000 км, то є привід засумніватися у чесності продавця.

Також варто перевірити сигнальну індикацію. На дисплеї приладового щитка може з’явитися іконка зірочки, що повідомляє про серйозні збої. Це означає, що пробіг скрутили.

У деяких одометрах механічного типу відстань між поділами після скручування пробігу набуває іншого кольору. На цю ознаку також варто звернути увагу.

Також багато про що може сказати зовнішній вигляд панелі приладів. Всі зазори та елементи кріплення повинні бути рівними. Якщо це не так, то, можливо, панель розбирали, щоб скрутити пробіг.

Чим частіше автомобіль їздить, тим частіше водієві потрібно звертатися до автосервісу. Тому варто попросити сервісну книжку. За наявності будь-яких підчисток чи правок є привід для занепокоєння.

Також варто оглянути кермо та педалі. Якщо пробіг невеликий, але кермо, педалі та килимки виглядають пошарпаними, то показання одометра скрутили.

Багато про що може сказати стан протектора шин. Якщо гума не змінювалася, і видно, що протектор стерся, автомобіль проїхав пристойну відстань.

Згодом також зношуються запчастини. Йдеться про вузли, які зношуються природним чином. Якщо в машині з незначним пробігом замінено багато деталей, можливо, пробіг скручувався.

Крім того, можна звернутися до спеціалістів. Майстри з автосервісу точно скажуть, чи скручено пробіг.

Джерело novate.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти