Водіям перерахували основні небезпеки миття автомобіля взимку

Взимку не можна нехтувати походом в автомийку. Кузов необхідно очищати від реагентів, які прискорюють процес корозії, передає «Твоя МАШИНА».

Перепад температур може спричинити мікротріщини на ЛКП. Так, якщо при -20 градусах помити машину водою кімнатної температури, фарба може зашкодити.

Але небезпечна та зворотна ситуація. Якщо з теплого приміщення виїхати в мороз, вода, що залишилася в зазорах, може затвердіти і пошкодити деталі автомобіля.

Перед очищенням слід залишити машину в теплому приміщенні хоча б на 10 хвилин. Температура води, якою миють машину, має бути не вище 30 градусів.

Якщо машина довго стояла на морозі, треба мінімізувати ризик різкого перепаду температур. Для цього температуру печі треба виставити на максимум і включити системи обігріву скла та дзеркал. Також взимку слід захистити кузов шаром воску.

Миття самообслуговування в сильний мороз краще не використовувати, інакше уникнути різкого перепаду і зберегти ЛКП цілим. Не варто забувати про продування замків після водних процедур. Також варто протерти насухо ущільнювачі дверей.

Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти