Стало відомо, в якому вигляді потрапляють в Україну авто з США (Фото)

Все більше українців дивляться в бік авто з США і цікавляться, як працюють автомобільні аукціони в Америці. Нещодавно ми вже розповідали, які авто насправді продають на аукціоні Copart в США. А сьогодні – про те, в якому вигляді вони потрапляють в Україну.

Насправді існує дві схеми, які використовують продавці авто з США в нашій країні. Перша полягає в тому, щоб купити автомобіль на аукціоні і відправити його на ремонт до Грузії, звідки вже машину ввозять в Україну.

Є в Україні компанії, які упорядковують автомобілі безпосередньо у нас, а потім виставляють їх на продаж, як «тільки з США в ідеальному стані». Ось, до речі, яскравий тому приклад – автовоз з битими машинами з Америки, що прямує до Харкова (за словами водія).

В основному такі машини коштують адекватних грошей і дійсно виглядає дуже гідно, та ще й пробіги бувають невеликими. Але насправді в 90% випадків (а то і 99%) вони являють собою відновлені машини. Тобто, не факт, що там цілі подушки безпеки і нові запчастини (в основному, б/у). А це означає, що є ризик купити кота в мішку, але мішок в даному випадку красивий, тут не посперечаєшся.

Раніше ж, нагадаємо, ми розповідав про б / у Tesla в Україні, більшість з яких теж привозять в Україну битими, а потім відновлюють.

У випадку з електромобілями ситуація ще гірше – незрозумілий ресурс батарей, важко визначити стан електромоторів, та й взагалі відновлені Тесли це коти в мішку. Тому наша порада: або везти авто з США самому, або довіряти перевіреним людям.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти