Фанати не оцінять: Volkswagen зробить Golf R слабшим

Компанія Volkswagen зменшить потужність двигуна “зарядженого” хетчбека Golf R на десять кінських сил.

Це станеться через новий цикл вимірювань рівня шкідливих викидів WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure або Всесвітній гармонізований тестовий цикл для легкових автомобілів), який прийшов на зміну застарілому NEDC.

Рішення німецької марки торкнеться всіх автомобілів, які зараз перебувають у провадженні. Компанія сповістить всіх клієнтів, які залишили замовлення на хот-хетч, що віддача силової установки скоротиться.

Фанати не оцінять: Volkswagen зробить Golf R слабшим - фото 260722

Як саме буде зменшена потужність, у Volkswagen не уточнили. Ймовірно, зміни внесуть в випускну систему машин. Перш за все це робиться для зменшення рівня шкідливих викидів, щоб потрапити під вимоги циклу WLTP.

Хетчбек Golf R оснащується дволітровим турбомотором, який раніше видавав 310 сил. З ним машина набирала першу “сотню” за 4,6 секунди. Також для моделі доступний пакет Performance, який дозволяє зрушити обмежувач максимальної швидкості з 250 до 267 кілометрів на годину. Крім того, він передбачає установку титанового випуску Akrapovic і більш потужних гальм, переналаштування підвіски.

Раніше про те, що потужність мотора знизиться на 10 сил повідомила і компанія Seat. “Заряджений” хетчбек Leon Cupra, “родич” Golf R, тепер стане 290-сильним. Причина та ж – сертифікація під новий вимірювальний цикл.

На початку року через невідповідність вимогам WLTP компанія BMW достроково припинила випуск седана M3, тимчасово припинила виробництво моделі M550i та відмовилася від топової модифікації “сімки” з двигуном V12 при наступному оновленні. Ці ж вимоги привели до припинення продажів всіх моделей Porsche, Audi SQ5 і Peugeot 308 GTi.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти