Українським водіям назвали 8 речей, які категорично заборонено робити за кермом

Управління автомобілем – це велика відповідальність, і водії повинні завжди дотримуватись правил та норм безпечного водіння. Існує кілька дій, які категорично заборонені під час керування автомобілем. Вони можуть вплинути на уважність водія та збільшити ризики на дорозі. Нижче наведено вісім таких заборонених дій.

Розмовляти по телефону:
Говорити по мобільному телефону за кермом вкрай небезпечно та відволікає водія від дороги. Не можна також набирати текстові повідомлення. Найкращим рішенням буде використання Bluetooth-гарнітури або підключення смартфона до автомобіля через Bluetooth.

Курити за кермом:
Куріння під час водіння може відволікти водія та створити небезпечні ситуації, оскільки потребує частого втручання. Дим від сигарет також може дратувати слизові та погіршувати видимість.

Їсти:
Поїдання їжі під час керування автомобілем також відволікає водія та займає його руки. Це може призвести до нещасних випадків та аварій. Якщо потрібно перекусити, краще це робити, зупинившись.

Керування у нетверезому стані:
Водіння у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння є однією з головних причин смертельних ДТП. Це абсолютно неприпустимо та незаконно.

Порушення дистанції:
Водії повинні завжди дотримуватися безпечної відстані між автомобілями. Порушення цього правила може призвести до аварій через брак часу на гальмування.

Неправильне перевезення тварин:
Перевезення тварин в автомобілі вимагає особливих запобіжних заходів. Тварин потрібно надійно пристібати та забезпечувати безпеку для них та водія.

Занадто повільне водіння:
Занадто низька швидкість руху може створювати небезпечні ситуації на дорозі, особливо в потоці. Водії повинні рухатись з урахуванням поточної швидкості руху.

Водіння без ременя безпеки:
Управління автомобілем без пристебнутого ременя безпеки – це серйозне порушення безпеки. Ремінь захищає водія та пасажирів від травм при аварії та має бути завжди використаний.

Дотримання правил та відмова від заборонених дій за кермом автомобіля є важливими аспектами безпечного водіння. Водії повинні завжди пам’ятати про свою відповідальність перед своїм життям, пасажирами та іншими учасниками дорожнього руху.

Джерело РБК Україна
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти