Відома компанія закриває завод в РФ і відкриває в Україні

У Чуваській республіці РФ протягом найближчих декількох місяців буде завершено виробництво кабелів для автомобільної промисловості. Про це розповіли в Міністерстві економічного розвитку регіону РФ. Випуск багатожильних кабелів був налагоджений на потужностях ЗАТ «Чебоксарского електроапаратного заводу», у якого майданчик орендувала Fujikura Automotive Europe, що входить до складу японської Fujikura Group. Компанія Fujikura Automotive Europe випускала багатожильні кабелі на майданчику в Чебоксарах з жовтня 2015 року.

Про це повідомляє autoconsulting.com.ua.

Згідно з повідомленням Мінекономрозвитку Чувашії, рішення про припинення випуску продукції керівництво компанії прийняло через економічну нерентабельність діяльності компанії. У відомстві це пояснили стрибками курсу євро до рубля, а також зниженням купівельної спроможності на автомобільному ринку.

Керівники компанії Fujikura вже повідомили всіх співробітників про зупинку виробництва і закриття заводу. Вони також поінформували органи зайнятості регіону, щоб ті змогли допомогти працівникам знайти нові робочі місця.

Відзначимо, що в Україні, навпаки, Fujikura відкрила вже не один завод. Зокрема, в кінці 2017 року Fujikura відкрила друге в Україні власне виробництво – на цей раз в Немирові Вінницької області.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти