Водіям розкрили лайфхак із ключами автомобіля, який рятує від спеки влітку

Багато водіїв навіть не підозрюють, що ключі їхніх автомобілів, крім основних, мають і додаткові функції. Деякі можуть стати незамінним помічником у літню спеку.

Простий трюк, про який багато водіїв не знають, полягає в тому, що утримування кнопки розблокування дверей на ключах може відкрити вікна вашого автомобіля. Ця функція може стати в нагоді для охолодження салону автомобіля до комфортної температури перед тим, як ви сядете всередину.

За словами автомобілістів, деякі моделі автомобілів можуть відрізнятися, тому перед експериментуванням варто впевнитися, що ця функція доступна для вашого автомобіля. Важливо відзначити, що деяким автомобілям може знадобитися натискання кнопки розблокування двічі для активації цієї функції дистанційного керування.

Цей простий хитрий трюк не тільки допомагає знизити температуру в салоні автомобіля, але також може запобігти запотіванню внутрішнього скла в більш прохолодні дні. Відкриття вікон перед від’їздом може поліпшити циркуляцію повітря і підтримати комфортну атмосферу в салоні.

Джерело The Sun
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти