На дорогах залишаться тільки електрокари: експерти назвали дату

У країнах Євросоюзу до 2050 року не залишиться жодного автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння. До цього часу європейці їздитимуть тільки на електромобілях. Про це йдеться в Грацькій декларації, яку підписали міністри транспорту і екології країн ЄС, пише autonews.ua.

Фактично майбутнє автомобільної промисловості Європи вирішувалося в Австрії на зустрічі міністрів транспорту і екології країн ЄС. Щоправда, це була, так би мовити, зустріч «без краваток», тобто неофіційно. Проте, за її підсумками була підписана дуже важлива декларація. Її можна розглядати як свого роду меморандум про наміри. Але вона має всі шанси стати офіційною доктриною Євросоюзу. Чому? Тому, що в грудні її розгляне Рада ЄС.

Раніше влада Євросоюзу прийняли рішення до 2030 року значно скоротити рівень викидів СО2 автомобілями, про що було прийнято відповідну постанову. Європейські автовиробники, особливо німецькі, наполягали на не на такому стрімкому переході на «зелені» технології, але до їх думки не прислухалися.

Тим часом, на європейському ринку електромобілів не все так чудово. Навіть в країнах Скандинавії, які багато роблять для розвитку інфраструктури електромобілів, потрібно витратити багато часу, перш ніж знайти зарядну станцію для такого транспортного засобу.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти