Супердешеві українські ZAZ Lanos у Росії виявились фейком

В останні дні на ряді сайтів з’явилася інформація про нібито неймовірну різницю в ціні (до 50%) на автомобілі ЗАЗ Lanos на ринку України і Російської Федерації, пише Автоконсалтинг.

Як доказ наводиться таблиця порівняння цін. Але як повідомили AUTO-Consulting в прес-службі корпорації “УкрАвто” (управляє автозаводом ЗАЗ), ця інформація не відповідає дійсності. Автомобілі ЗАЗ на російський ринок не поставляються вже тривалий час, а порівняння нових автомобілів на ринку України з уживаними авто, реалізованими в минулі роки, просто некоректне.

Як повідомили у прес-службі УкрАвто: останнє відвантаження автомобілів ЗАЗ в адресу нашого російського дистрибутора ЗАЗавтоРУС сталося в жовтні 2013 року. Компанія ЗАЗавтоРУС відзвітувала про закінчення продажів автомобілів бренду ZAZ в РФ 31 січня 2014 року. Більше офіційних поставок з ПАТ ЗАЗ в адресу компанії ЗАЗавтоРУС не проводилося.

Таким чином, на російському ринку фізично не може бути нових автомобілів ЗАЗ станом на лютий 2016 року, і ціна на них, зазначена в поширюваній таблиці, також є вигаданою.

У прес-службі зазначають, що рішення піти з російського ринку бренд ЗАЗ був змушений після цілого ряду дій, прийнятих російською владою відносно українських автомобілів. Згорнути продажі своїх авто в РФ були змушені та інші українські виробники.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти