Названо ідеальне авто для нетверезих водіїв

Водій машини Tesla Model S був заарештований після того, як поліцейські побачили, що він, схоже, спить за кермом.

За автомобілем зі сплячим водієм довелося гнатися близько 10 кілометрів, повідомляє НВ.

В ході патрулювання каліфорнійського шосе 101 екіпаж дорожньої поліції помітив, що водій електромобіля Tesla Model S міцно спить за кермом. Машину вдалося зупинити лише через сім хвилин. За кермом виявився 45-річний член Комітету з міського планування міста Лос-Альтос Александер Самек.

Офіцери сказали, що їм знадобився час, щоб розбудити Самека. Як тільки вони це зробили, вони відвезли його на найближчу заправну станцію, де чоловік не пройшов тест на вміст алкоголю в крові.

“Чудово, що у нас є ця технологія, а проте ми повинні нагадати людям, що… хоча ця технологія доступна, їм необхідно переконатися, що вони розуміють, що несуть відповідальність за підтримання контролю над автомобілем”, – сказав представник каліфорнійської поліції.

При активації функцій автопілота Tesla нагадує водіям, що вони несуть відповідальність за автомобіль, і вони повинні бути готові взяти його під контроль. Система посилає оповіщення про те, щоб потрібно утримувати рульове колесо кожні кілька секунд. Якщо водій не відповідає на попередження, автомобіль в кінцевому підсумку сповільнюється і зупиняється на узбіччі дороги.

Незрозуміло, як Самек так довго уникав зупинки, якщо він спав за кермом. Представник Tesla сказав журналістам, що в компанії не знають, як це можна зробити.

“Ми повинні відзначити велику роботу поліції. Їм вдалося виявити, що водій спить, і схоже, що вони навіть поставили патрульну машину перед Tesla, щоб уповільнити її. Крім того, автопілот, ймовірно, зробив ситуацію безпечнішою”, – підкреслюють журналісти.

Тим не менш, важливо відзначити, що така робота не входить у функціонал автопілота Tesla поточної версії і водії не повинні покладатися на цю автоматику в разі вживання алкоголю.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти