Грузія налагодить випуск електрокарів

В Грузії незабаром може початися випуск електромобілів. Партнерський фонд Грузії (державний інвестиційний фонд), шведська компанія Uniti Sweden AB і грузинська компанія Silk Road Group підписали меморандум про початок виробництва в Грузії електромобілів. «У меморандумі визначені основні принципи розвитку спільного проекту з виробництва електромобілів в Грузії і угода про галузі спільного виробництва», – йдеться в повідомленні адміністрації Партнерського фонду Грузії.

В Грузії ще в жовтні був представлений план популяризації екологічно чистих видів транспорту. У найближчі 10 років країна збирається замінити 90% діючого транспорту електрокарами. Для цього вже запроваджено пільговий податковий режим на імпортовані електромобілі та гібридні автомобілі.

Перший електромобіль в Грузії з’явився в 2011 році, на сьогоднішній день в країні близько 3 тис. електромобілів, гібридних – трохи більше. По всій країні функціонують близько 150 станцій по зарядці електромобілів. При цьому зарядка здійснюється безкоштовно: витрати на спожиту електроенергію взяла на себе держава.

Джерело: avtoblog.ua


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти