Ford інвестує майже мільярд доларів у виробництво електрокарів

Ford оголосив про плани по виробництву електромобілів в Мічигані.

Компанія Ford оголосила про інвестиції в 900 мільйонів доларів і про створення додаткових 900 робочих місць, повідомляє Укравтопром.

У минулому році Ford пообіцяв вкласти 11 мільярдів доларів в перетворення свого бізнесу і виробництво більшої кількості електричних і автономних автомобілів. Плани в Мічигані є частиною цього перетворення, повідомив Джо Хінрікс, президент Ford з глобальних операцій.

Ford інвестує близько 850 мільйонів доларів в свій завод у Флет-Рок, штат Мічиган, для виробництва електромобілів. Ще 50 мільйонів доларів призначене для технологій безпілотних автомобілів.

Завод Флет-Рок виробляє автомобілі Mustang і Lincoln Continental. В наступному місяці планувалося скоротити другу зміну і перевести постраждалих працівників на інші прилеглі заводи.

Але остання заява компанії означає, що до 2023 року завод повернеться до другої зміни для виробництва нового, чисто електричного автомобіля. І також продовжить виробництво Mustang і Lincoln Continental.

Форда на сьогодны не виробляє жодного чистого електричного транспортного засобу. Він припинив випускати електричну версію Focus тоді ж, коли припинив випуск бензинової версії цього седана в минулому році.


Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти