Суд заборонив продавати копії Range Rover

Китайський суд зобов’язав місцевого автовиробника припинити продаж імітаційної версії Range Rover Evoque в Китаї, що є рідкісною юридичною перемогою іноземних компаній, залучених до суперечки про інтелектуальну власність з місцевими фірмами, пише Укравтопром.

Пекінський суд також зобов’язав Jiangling Motors Corp. негайно припинити виробництво Landwind X7 після того, як виявив, що він скопіював п’ять унікальних функцій з Evoque, заявив виробник цієї моделі Jaguar Land Rover Automotive Plc.

Районний суд Пекіну також постановив, що на користь Jaguar Land Rover буде виплачена компенсація, йдеться в повідомленні компанії, проте сума не розголошується. Представник Jiangling рішення суду не прокоментував.

Ставлення Китаю до іноземної інтелектуальної власності стало ключовим компонентом торгових переговорів з США, які направляють учасників переговорів в Пекін на черговий раунд обговорень на цьому тижні. Jaguar Land Rover, що належить індійському конгломерату Tata Group, звинуватив Jiangling в «копіюванні і вставці» після того, як модель Landwind була представлена в 2014 році.

Jaguar Land Rover заявив, що рішення суду на їх користь було «першим подібним випадком, що підтримує іноземну компанію в автомобільній промисловості» і може зміцнити впевненість компанії в інвестиціях в Китай.


Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти