Німецька і китайська автомобільні компанії заявили про створення спільного підприємства

Німецька і китайська автомобільні групи, Daimler та Geely, оголосили про створення спільного підприємства з рівною участю. СП стане власником бренду Smart і продовжить розвиток напрямку малих міських транспортних засобів, з метою збереження лідерства в преміум-сегменті таких електромобілів, повідомляє сайт Укравтопрому.

Відповідно до угоди про спільне підприємство нове покоління електричних моделей Smart буде виготовлятися на новому спеціалізованому заводі з виробництва електромобілів в Китаї, а їх глобальні продажі заплановано вже на 2022 р.

Дітер Цетше, голова ради директорів Daimler AG і керівник Mercedes-Benz Cars, заявив, що компанія розраховує на подальше зміцнення бренду з Geely Holding, який є сильним партнером в сегменті електромобілів. «Ми спільно розробимо нове покоління електромобілів, які будуть поєднувати в собі високоякісне виробництво і високі стандарти безпеки, для продажів як в Китаї, так і в усьому світі», підкреслив пан Цетше.

Також стало відомо, що рада директорів нового спільного підприємства буде складатися з шести керівників з рівним представництвом по обидва боки.

Партнери домовилися, що за дизайн автомобілів Smart нового покоління буде відповідати «всесвітня мережа» Mercedes-Benz Design, а інженерну частину проектування візьме на себе Geely.

В рамках програми розвитку також планується розширити портфель продуктів СП за рахунок входження в швидкозростаючий B-сегмент.

До запуску нових моделей Daimler продовжить випускати автомобілі Smart поточного покоління на своїх заводах в Амбахе у Франції і в Ново-Место (Словенія).

Очікується, що створення спільного підприємства буде завершено до кінця 2019 року. При цьому, фінансові умови СП не розголошуються.


Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти