Популярна в Україні модель авто подорожчає у 8 разів

Керівник компанії Ілон Маск заявив, що прибуток від автономних транспортних засобів буде набагато більшим, тому їхня вартість для приватних покупців зросте в декілька разів, передає Depo.ua.

Попри кілька смертельних випадків з системами автопілота Tesla, ця каліфорнійська компанія продовжує розвивати технологію і планує створити цілий флот автомобілів, які від початку будуть розраховані на їзду без водія.

Днями, під час своєї традиційної нічної серії питань-відповідей у Twitter, голова Tesla Ілон Маск розповів про потенціал компанії зі створення парку в мільйон автономних електрокарів, які будуть служити як таксі та каршерінговий сервіс, приносячи виробникові набагато більше грошей, ніж просто прямий продаж авто.

Спершу Маск позитивно відповів на запитання про те, чи стане кількість випущених моделей Tesla обмеженою після того, як компанія закінчить роботу над повноцінним автопілотом, а пізніше заявив, що люди все ж зможуть купувати їх електрокари, але за “набагато вищою ціною”.

Як пише Electrek, під час зустрічі з інвесторами та обговорення перспектив безпілотних автомобілів, в Tesla заявили, що одне так зване “роботаксі” зможе приносити компанії близько $330 тис. прибутку за весь час своєї роботи.

Враховуючи те, що найпопулярнішою моделлю Tesla є Мodel 3, вартістю в $40 тис., компанія отримає у 8 разів більше грошей, використовуючи електрокар як безпілотне таксі, ніж просто продаючи його клієнтам.

Звісно, не факт, що Tesla Model 3 буде коштувати $300 тис. вже за пару років, але, очевидно, що після становлення нової безпілотної транспортної системи в США і дешевих каршерінгових перевезень по всій країні, цей електрокар стане основною бізнес-одиницею компанії, не кажучи вже про більш дорогі Model S і Model X.

Нагадаємо, Model 3 є найбільш затребуваним електрокаром Tesla в Україні. Лише у Києві на автівку в різних комплектаціях вже очікують понад 100 клієнтів. До нас електромобілі везуть із Берліну, куди вони прибувають із порту в Норвегії.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти