Як легко перевірити історію старого автомобіля

В Україні щорічно ввозять з США і Європи велику кількість старих автомобілів. Деякі з них пошкоджені в результаті аварій, природних катаклізмів, але продавці цю інформацію приховують. Як легко і швидко перевірити історію машини розповідає Автоблог.

Якщо результати ДТП часом буває важко приховати, то сліди підтоплення в результаті зливи або повені замаскувати простіше. У Сполучених Штатах тільки цьогоріч через підтоплення постраждали сотні тисяч автомобілів.

Автовиробники і страховики визнали їх непридатними і відправили на металобрухт. Однак, зловмисники часто продають такі машини під виглядом «майже нових». Потрапляють постраждалі машини і в Україні. Але ж є ще й крадені автомобілі, яких теж чимало і вони теж потрапляють в нашу країну.

Як би шахраї не намагалися приховати пошкодження, дізнатися про них можна. Для цього на спеціалізованих сайтах потрібно ввести VIN-код або реєстраційний номер транспортного засобу. Так ви можете легко перевірити історію автівки. Якщо вона знаходиться в розшуку, якщо була в серйозній аварії, постраждала від підтоплення, то ви про це дізнаєтеся.

Звичайно, перевіряти історію автомобіля потрібно до його покупки. В іншому випадку вам доведеться мати справу з проблемним транспортним засобом.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти