Ще одна європейська столиця заборонила старі дизельні авто

На початку листопада в Римі набувають чинності норми, які забороняють в’їзд у центральну частину міста дизельних автомобілів зі стандартом викидів Євро 3. У мешканців Вічного міста майже 230 тисяч таких автомобілів.

Влада оголосила про цей крок задля поліпшення повітря в італійській столиці минулого року, даючи мешканцям час для зміни автомобілів, тобто вибору громадського транспорту, – повідомляє ЗІК.

Згідно з розпорядженням муніципалітету, прийнятим у рамках боротьби зі смогом, центр міста та найближчі мікрорайони буде закрито для дизельних авто від Євро 3, тобто тих, що були до 2006 року, з понеділка по п’ятницю. Раніше ця заборона охоплювала навіть старіші автомобілі – майже 380 000 транспортних засобів.

Представники столичного бізнесу, на які посилається щоденник Il Messaggero, протестують проти проекологічної політики. Вони попереджають, що обмеження руху транспорту зашкодить багатьом галузям, оскільки на вулицях Риму перебуває 40 000 автомобілів, фургони та службові автомобілі, які через два тижні не матимуть доступу до багатьох районів та місць комерційної діяльності.

Поки що дизельні фургони Euro 3 матимуть перехідний період до березня наступного року, коли вони не зможуть їздити між 7:30 та 10:30 ранку та між 16:30 та 20:30.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти