«Заряджений» Audi RS4 Avant перетворили на патрульний автомобіль (фото)

Спецавтомобіль буде брати участь в різних заходах, присвячених безпечному тюнінгу.

Тюнінг-ательє ABT Sportsline представило «патрульний» універсал на базі дорестайлінгової моделі Audi RS4 Avant. Машина буде брати участь в тематичних заходах, які проводяться в рамках програми з безпечного тюнінгу «Tune it! Safe! ».

Дана програма підтримується Асоціацією німецьких тюнінгових компаній і Федеральним міністерством транспорту і цифрової інфраструктури Німеччини. Так, Audi RS4 Avant від ABT буде головним експонатом на Essen Motor Show.

Фахівці ABT Sportsline допрацювали універсал RS4 Avant, силовий агрегат якого видавав 450 к.с. і 600 Нм крутного моменту. Після всіх перетворень віддача мотора збільшилася до 520 кінських сил, а максимальний обертовий момент сягає тепер 690 Нм. У пакет оновлень увійшов апгрейд під назвою ABT Power S з новим радіатором і впусканням, а також вихлопна система з наконечниками на патрубках з вуглеволокна.

Крім того, «патрульний» Audi RS4 Avant обзавівся карбоновим обвісом, проблисковими маячками, які сховалися за ґратами радіатора, люстрою, розташованою на даху, і спеціальним забарвленням кузова. При розробці тюнінг-пакету для універсала партнерами ательє ABT виступили компанія Hankook, а також Hella і FoliaTec.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти