Новий бюджетний седан Hyundai Aura показали офіційно (фото)

Південнокорейська компанія Hyundai представила в Індії новий субкомпактний седан Hyundai Aura. Новинка, що стала зменшеною і здешевлену версією Solaris, надійде в продаж на початку наступного року.

Першим ринком бюджетного Hyundai Aura стане Індія – там же буде налагоджено її виробництво, звідки, можливо, вже в 2020 році будуть поставляти автомобілі в Китай й інші регіони Південно-Східної Азії. За габаритами припущення підтвердилися: довжина седана очікувано не перевищила і 4-х метрів (3 995 мм), а ширина і висота склали 1 680 мм і 1 520 мм відповідно при колісній базі 2 450 мм.

Частина двигунів, зовнішній вигляд і салон перейшли до «Аурі» від родинного Hyundai Grand i10 Nios останнього покоління. Винятками в екстер’єрі стали «своя» решітка радіатора з іншим малюнком і двома світлодіодними «бумерангами» денних ходових вогнів (замість одного), до того ж оригінальні бампери і горизонтальні задні ліхтарі, нижні секції яких об’єднані між собою тонкою хромованою планкою. Салон «аури» так і залишився засекреченим.

У моторну лінійку Hyundai Aura увійшли два силові агрегати від Grand i10 Nios – це 1,2-літровий 83-сильний бензиновий «атмосферник» Kappa і 75-сильна дизельна «турботрійка» такого ж об’єму, що працюють в парі з 5-ступінчастою «механікою» або «роботом» АМТ. Також для седана були заявлені 75-сильний метановий двигун об’ємом 1,2-літра і 1,0-літра бензинова «турботрійка» T-GDI від кросовера Hyundai Venue.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти