Найшвидший McLaren в історії розігнався до понад 400 км/год

Новий суперкар компанії McLaren – Speedtail – вперше зміг подолати швидкісний рубіж в 400 км на годину. Таким чином, ця модель стала найшвидшим дорожнім автомобілем в історії британської марки, відібравши це звання у знаменитого купе F1.

McLaren F1 утримував звання найшвидшого серійного автомобіля у світі з 1993 по 2005 роки з показником максимальної швидкості в 386,4 км на годину. Тепер Speedtail на смузі Космічного центру Кеннеді у Флориді зміг показати швидкість в 403 км на годину. Головний тест-пілот британської марки Кенні Брек 30 разів проїхав по прямій полігону з максимальною швидкістю.

McLaren Speedtail вперше був продемонстрований в жовтні 2018 року. Гіперкар з карбоновою конструкцією укомплектований гібридною силовою установкою, побудованою на базі чотирьохлітрового твін-турбо V8 потужністю 756 к. с., який працює в парі з 312-сильним електричним агрегатом. McLaren Speedtail здатний прискорюватися з місця до 300 км/год за 12,8 с, що на 2,7 с швидше McLaren P1 і на 0,3 с – Bugatti Chiron.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти