SEAT представив хетчбек Leon Christobel з вбудованим алкотестером

Компанія Seat представила в рамках виставки Smart City Expo нову концептуальну модифікацію хетчбека Leon, яка покликана показати нововведення в сфері автомобільної безпеки. Новий Leon Christobel оснастили бортовим алкотестером, передає Твоя МАШИНА.

Пристрій підключили до системи запалювання через Bluetooth, щоб не дозволити вести автомобіль нетверезому водієві. Обдурити систему не дозволить ідентифікатор сітківки ока автомобіліста. Крім цього, електроніка не дасть запустити двигун, якщо водій не пристебнутий. Усього в Seat Leon Christobel налічується 19 систем безпеки.

Концепт-кар оснастили камерою заднього виду, яка проектує на салонне дзеркало зображення зі сліпих зон. Також автомобіль може похвалитися опцією розпізнавання дорожніх знаків, системою стеження за втомою водія і «чорним ящиком», яке зберігає всі дані про поїздку в разі ДТП.

Також Seat Leon Christobel оснастили і системою Mentor, за допомогою якої батьки юних автомобілістів зможуть відстежувати місцезнаходження авто і обмежувати його швидкість.

загрузка...


Этот веб-сайт использует файлы cookie чтобы вам было удобно пользоваться сайтом. Принять Подробнее