ЗАЗ готується до випуску нового народного автомобіля

ЗАЗ припинив серійне виробництво легкових автомобілів в 2017 році. Однак, у світлі того, що до нього проявили інтерес іноземні автовиробники, не виключена поява нового українського народного автомобіля. У Мережі показали, як може виглядати новий ЗАЗ Lanos.

Перед нами автомобіль із сучасним дизайном, який схожий на дизайн деяких нових моделей найбільших автовиробників. У нього світлодіодні фари і великі колеса. Попереду ми помітили шильдик ЗАЗ, а от назви на ньому немає ніякої. Тим не менш, можна припустити, що це новий Lanos.

Яким мотором може оснащуватися новий ЗАЗ Ланос? Думаємо, що це можуть бути невеликі агрегати від Renault, адже не дарма ж французи проявляють інтерес до запорізького автозаводу.

Поки ЗАЗ офіційно нічого не говорив про свої плани щодо поновлення серійного виробництва легкових автомобілів. Однак, з кінця 2019 року в Запоріжжі в рамках аудиту, який проводила компанія Renault, проведено тестовий випуск чотирьох моделей Lada. Чим закінчився аудит – поки не відомо.Джерело today
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти