Новий Jeep Wrangler неприємно здивував під час краш-тесту (відео)

Страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) опублікував відео з краш-тестом чотирьохдверного позашляховика Jeep Wrangler.

Організація IIHS може виставити оцінку безпеки автомобілю на підставі документації і відео, які надасть сам виробник. При цьому інститут може робити і вибіркові самостійні тести.

Так, при проведенні краш-тесту концерном Fiat Chrysler Automobiles (FCA) позашляховик Jeep Wrangler при зіткненні з частковим перекриттям не перевернувся. Але це не співпало з результатами такого ж тіста від IIHS: автомобіль здійснив переворот після удару. Виробник висловив думку, що причиною перевороту могла стати система автоматичного гальмування. Після цього IIHS відключив цю систему і провів повторний краш-тест, під час якого позашляховик знову перекинувся.

Фахівці IIHS відзначають, що перекидання такого автомобіля як чотиридверний Jeep Wrangler, який має знімний дах, становить загрозу для пасажирів та водія. Крім перекидання, позашляховик отримав негативні оцінки і за головне світло. У підсумку, Jeep Wrangler присудили рівень «Marginal», це на один щабель краще незадовільного результату.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти