Nissan оновив популярну модель (фото)

Глобальний кросовер Nissan отримав на індійському ринку нову лінійку моторів.

Кросовер Nissan Kicks, який продається на глобальному ринку, користується стійким попитом. Зокрема, він популярний в Китаї, США і Бразилії. При цьому в Індії трохи більше року тому була представлена ​​версія даного кросовера, але побудована на платформі B0. Вона не змогла здобути успіху в місцевих покупців, тому компанія вирішила провести модернізацію Nissan Kicks.

Зокрема, у кросовера змінилася силова лінійка. Це оновлення було викликано тим, що в Індії були посилені екологічні норми за стандартом BS6 (аналог Euro 6). Так, базовий 1,5-літровий бензиновий мотор потужністю 106 к.с. і 142 Нм крутного моменту був доопрацьований під нові вимоги, а 1,5-літровий дизельний агрегат взагалі прибрали. Замість «дизеля» клієнтам тепер буде пропонуватися 1,3-літровий бензиновий турбодвигун, як у Renault Arkana.

Модернізований Nissan Kicks буде комплектуватися не тільки механічною трансмісією, але варіатором. Раніше тут пропонували тільки «механіку». Привід у кросовера тільки передній, на систему повного приводу на місцевому ринку немає попиту.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти