Фахівці розповіли, як швидко і вигідно продати старий автомобіль

Рано чи пізно кожен автовласник стикається з перепродажем своєї машини. Експерти назвали основні кроки, дотримуючись яких, можна швидше і вигідніше реалізувати автомобіль з пробігом.

Перше, що радять експерти, вже перед покупкою машини потрібно задуматися про те, як потім продати її. Тобто краще вибрати ту марку і модель, які ліквідні на вторинному ринку.

Якщо автомобіль вже є і його потрібно перепродати, то для початку потрібно визначити його актуальну ринкову вартість, вивчивши схожі оголошення на популярних майданчиках.

Такі фактори, як рік випуску, регіону продажу, пробіг, комплектація і технічний стан впливають на ціну. Після моніторингу ринку потрібно встановити ціну продажу вашої машини, додавши до середньої вартості 5-7% для торгу.

Далі слід привести автомобіль в порядок, його потрібно ретельно помити, провести хімчистку салону, а також заполірувати подряпини на кузові й оптиці.

Розміщувати оголошення про продаж краще на найвідоміших і, отже, відвідуваних сайтах. При цьому важливо зауважити, щоб фотографії в оголошенні були якісними і давали повне уявлення про машину. Крім того, потрібно максимально повно описати комплектацію вашого авто.

Вести переговори з покупцем треба впевнено, і не давати збивати ціну по телефону. Слід уникати так званих «перекупів». Торг має сенс лише біля капота, а знижувати вартість потрібно тільки в тих межах, які визначили до цього.

Вже скоро в Україні запрацюють сервісні центри МВС, а значить продати-купити вживане авто стане легше.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти