Українцям обіцяють нові правила техогляду автомобілів

Техогляд буде відрізнятися від того, що був раніше.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що розраховує на ухвалення низки законів на виконання Угоди про асоціацію. Про це він заявив в середу на спільному брифінгу з послом ЄС Матті Маасікасом, повідомляє кореспондент “Європейської правди”.

Найшвидше – ще до літньої перерви у роботі Ради – за його словами, має бути ухвалений закон “Про внутрішній водний транспорт”. Як повідомляла ЄвроПравда, ЄС обіцяє нові інвестиції в Україну в разі ухвалення цього закону.

Також у Мінтрансі очікують на прогрес в ухваленні закону “Про залізничний транспорт”. “Ми розраховуємо, що до червня комітет також підійде до рішення”, – заявив Криклій. Наразі проєкт закону 1196-1,  який був внесений депутатами від “Слуги народу” ще у вересні і загалом позитивно сприймається стороною ЄС, ще не розглянутий профільним комітетом, що гальмує його винесення на голосування в сесійну залу.

Також Мінінфраструктури обіцяє внести законопроєкт, який упорядкує правила техогляду автомобілів. Як відомо, Угода про асоціацію вимагає від України повернути техогляд; втім, проєкти, які вносилися у попередні роки, не відповідали УА та підпадали під критику як корупціогенні. Криклій пообіцяв врахувати ці зауваження.

Зазначається, що загальнодержавний технічний огляд буде не в тому вигляді, як це було, коли до цього були причетні поліцейські.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти