Tata представила найдешевший в світі електрокар

Індійська машинобудівна компанія Tata вирішила перевипустити свій автомобіль Nano. Модель отримає електричну версію і стане найдешевшим електрокаром в світі, передає Твоя МАШИНА.

Презентація авто пройшла ще в 2009 році, але, не дивлячись на прийнятні ціни, затребуваність Tata Nano було низькою. У прес-центрі Tata повідомили, що інженери компанії будуть співпрацювати з конструкторами компанії Jayem Automotives, які створять електроніку авто. Tata займеться розробкою кузова авто.

Нові електрокари продадуть таксопаркам, а також фірмам Uber і Ola, з якими вже підписані відповідні угоди. Відповідно до власних планів, Tata до кінця листопада поточного року повинна випустити 350 машин, замовлених місцевим урядом. Ще 400 електромобілів в 2018 році отримає Ola.

Запас ходу Tata Nano на одному заряді становить 200 км, але от скільки коштуватиме новий електрокар, невідомо. Однак, якщо врахувати, що в 2009 році його ціна становила 2500 доларів, то, ймовірно, новинка буде недорогою порівняно із сучасними електромобілями.

 

загрузка...


Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти