В ЄС створили автомобіль з цукру (фото)

Студенти Технологічного університету Ейндховена, що  у Нідерландах, продемонстрували екомобіль Lina з бурякового цукру і льону. Автомобіль легкий, важить всього 310 кг і може їздити зі швидкістю 80 км / год.

Про це пише Агроцентр.

Як заявляють винахідники, вибір матеріалів був першим кроком до стійкого виробничого процесу. Скрізь де використовуються вуглець і алюміній, вони по можливості замінюють біокомпозити. Тільки колеса і система підвіски не були виготовлені з біоматеріалів. Пластик виробляють за допомогою бурякового цукру і формують пористий контур, який потім поміщають між двома лляними листами. Видобуває харчування екомобіль за допомогою літієво-іонних батарей, при застосуванні 2-х двигунів постійного струму, вихідна потужність складає 8 кВт.

Але існує проблема з використанням цих матеріалів, призначених для руйнування, оскільки метал може згинатися, а біоматеріал ламається. Прототип ще не пройшов краш-тести, але команда TU / Ecomotive готова, як тільки автомобіль отримає схвалення від Нідерландського транспортного управління, протестувати його.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти