Унікальний суперкар Mercedes-Benz SLR McLaren майже без пробігу продається на онлайн-аукціоні

Рідкісний родстер Mercedes-Benz SLR McLaren виконання McLaren Edition виставлений на продаж на онлайн-аукціоні Collecting Cars.

За весь час було зібрано лише шість подібних автомобілів в кузові “родстер”.

Mercedes-Benz SLR McLaren, який виставлений на аукціоні був випущений в 2007 році, його пробіг становить 2 тис. 730 кілометрів. На момент написання матеріалу вартість родстера становила 310 тис. фунтів стерлінгів, це трохи більше 11 млн гривень.

Відзначається, що виконання McLaren Edition було розроблено з метою додаткового персоналізації автомобілів. Воно торкнулося тільки 25 автомобілів, з яких родстерами були тільки 6 машин. Виставлений на продаж Mercedes-Benz SLR McLaren має 001 номер у серії.

Суперкар завдяки підрозділу McLaren Special Operations отримав аеродинамічний пакет, нові колісні диски, інші крісла, карбонову обробку інтер’єру, модернізований вихлоп і настроювану підвіску. Пізніше йому додали карбонове рульове колесо, червоні гальмівні супорти і вуглепластикові корпуси бічних дзеркал.

Повідомляється, що суперкар Mercedes-Benz SLR McLaren знаходиться в ідеальному технічному стані, так як регулярно обслуговувався, незважаючи на малий пробіг. Автомобіль укомплектований 5,5-літровим наддувним двигуном V8 потужністю 625 к.с. і 780 Нм крутного моменту. Його максимальна швидкість досягає 332 км / год.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти