Toyota Yaris перший автомобіль, який пройшов оновлені краш-тести NCAP

Yaris – перший автомобіль, який пройшов оновлені протоколи випробувань та перший отримав п’ятизірковий рейтинг в новому режимі, пише Autocar.

Новий Toyota Yaris набрав п’ять зірок в останньому раунді краш – тестів Euro NCAP.

Yaris, випробуваний у вигляді п’ятидверного гібридного автомобіля, є першим автомобілем, який пройшов нову програму NCAP, яка включає в себе оновлений краш-тест з фронтальним зміщенням. Інші зміни включають введення заходів протидії травм при ударах з далекої сторони і випробування мобільного прогресивного бар’єру, що деформується.

Yaris показав хороші результати в цих тестах, а його невеликі розміри зробили його одним з найменш ушкоджуваних автомобілів, які можуть потрапити в аварію, в той час як його широкі подушки безпеки, розташовані в центрі, забезпечували хороший захист від бічних ударів. Остання програма Toyota Safety Sense тепер може зупиняти Yaris на півдорозі, щоб уникнути зіткнення з зустрічним рухом.

«Вітаємо Toyota з вищим рейтингом Yaris», – сказав генеральний секретар Euro NCAP Мішель ван Ратінген. «Це був важкий рік для всіх зацікавлених сторін, і я вдячний лабораторіям і співробітникам Euro NCAP, які багато працювали над забезпеченням безпеки, залишаючись при цьому в безпеці».

Хоча Yaris поки що є єдиним автомобілем, який пройшов переглянутий тест, дві інші машини були протестовані на відповідність протоколам 2019 року. Це був новий гібрид Renault Clio E-Tech, який відповідав стандартному Clio з п’ятьма зірками, і Audi E-tron Sportback, який також отримав повний рейтинг зірок.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти