Найдивніший автомобіль у світі (ФОТО)

Автомобільний дизайнер Кріс Бенгл показав електромобіль Redspace REDS EV – Revolutionary Electric Dream Space, який дивує набором передових рішень. Перш за все, це звичайно дизайн, виконаний у досить оригінальному стилі, з незграбними формами, передає Gazeta.ua.

Дах REDS має навіс. Цей напуск захищає від сонця тих, хто в салоні, а тому зменшується і потреба в кондиціонуванні повітря.

На даху стоять сонячні панелі, щоб допомогти поповнювати запаси енергії в батареях. Лобове скло відрізняється зворотним нахилом.

Габаритна довжина автомобіля складає 2,97 м, ширина – 1,66 м, висота – 1,75 м, а розмір колісної бази дорівнює 1,44 м.

Сидіння водія, як і всі інші, можуть повертатися і складатися, рульове колесо теж здатне складатися. 17-дюймовий екран більший, ніж у більшості ноутбуків (але він зменшується до 1/3 розміру від стандартного розміру в дорозі).

Максимальна швидкість – понад 120 км/год. У машини “найменший у класі” радіус розвороту, “найшвидший у класі” розгін до 50 км/год і “найбільший у класі” пробіг на 1 зарядці. Абсолютні величини не наводяться, так само як і належність до певного класу: не виключено, що за точку відліку творці взяли мультяшні електромобілі зі складним кермом.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти