Пікап Ford Super Duty 2018 отримав рекордно потужний двигун

Мало хто знає, але серед американських виробників пікапів сьогодні ведеться справжня боротьба за максимально потужний мотор, що дозволить буксирувати ще більшу кількість вантажу при максимальній швидкості. Американська компанія Ford представила оновлений Ford F-Series Super Duty, оснащений рекордно ефективним дизельним двигуном, передає Твоя МАШИНА.

На сторінках американського видання motor1 з’явилася інформація про те, що новий пікап Ford F-Series Super Duty 2018 модельного року буде запропонований клієнтам з розширеною моторною лінійкою, яка тепер включає в себе модернізований дизельний двигун Power Stroke V8 робочим об’ємом в 6,7 літра. Цей агрегат здатний генерувати 450 кінських сил при значних 1 270 Нм крутного моменту.

Розробники відзначили, що модернізація мотора для нового Ford F-Series Super Duty 2018 включила в себе установку перероблених головок циліндрів, а також установку іншої системи охолодження.

Також в компанії Ford заявили, що новий повнорозмірний пікап забезпечить кращі показники буксирування в своєму сегменті – новинка дозволяє взяти на причіп 15 422 кілограми, а вантажопідйомність без причепа складе 3 300 кілограмів.

Вартість нового Ford F-Series Super Duty буде озвучена через кілька днів, але оформити попереднє замовлення з передоплатою можна вже сьогодні.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти