Китайці відродили легендарний шведський SAAB 9-3

У Китаї в м. Тяньцзінь відкрився завод, на якому будуть випускати відроджену модель SAAB 9-3, але під маркою NEVS і з електроприводом, передають Автомобільні новини.

Як відомо, концерн General Motors припинив виробництво автомобілів SAAB у 2011 році і продав заводи SAAB шведській компанії NEVS, яка в 2015-му перейшла у власність китайців і почала співпрацювати з Dongfeng.

Результатом цього партнерства стало спільне підприємство в Китаї, на якому запустять в серійне виробництво електрокари NEVS 9-3 EV – осучаснений варіант старого доброго седана SAAB 9-3 15-річної давнини.

Модель NEVS 9-3 EV отримала 177-сильний електромотор і батарею на 46,2 кВт∙год. Заявлений пробіг на одній зарядці – 300 кілометрів. Через додаток в смартфоні можна буде дистанційно керувати зарядкою батареї і оновлювати програмне забезпечення автомобіля через Інтернет.

Поки виробництво працює в тестовому режимі. Серійний випуск стартує навесні, а на ринок машина вийде на початку літа 2018 року. Планують спершу випускати 50 тис. авто на рік, потім розширити модельну лінійку і наростити виробництво до 220 тис./рік.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти