Jeep Cherokee 2019 отримає 2,0-літровий гібридний двигун від нового Wrangler

Американські розробники переживають досить складні часи, адже нові екологічні вимоги змушують впроваджувати більш компактні і «чисті» мотори, які при цьому не повинні розчарувати клієнтів. Згідно з останніми даними, новий Jeep Cherokee 2019 модельного року отримає 2,0-літровий турбований мотор, який також може бути представлений в гібридному форматі, передає Твоя МАШИНА.

На сторінках американського автомобільного видання Truth About Cars з’явилися свіжі шпигунські знімки нового Jeep Cherokee 2019, а також деяка технічна інформація про моделі, добута у джерел, близьких до розробника. Інсайдери повідомляють, що новий позашляховик отримає 2,0-літровий турбований бензиновий двигун, який поєднується з 48-вольтовим електромотором, що створює так звану «м’яку» гібридну систему. Віддача такої установки складе не менше 270 кінських сил при 399 Нм крутного моменту.

Таким чином розробникам дійсно вдасться істотно поліпшити ефективність нового Jeep Cherokee 2019 – раніше модель оснащувалася 3,2-літровим мотором V8, потужність якого становила 271 кінську силу.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти