У мережі показали розкішний будинок на колесах, за ціною 10 квартир

Американський універмаг Neiman Marcus підготував традиційний список найбажаніших подарунків на Різдвяні свята. У 2020 список подарунків очолив компактний Bowlus, ціна якого становить 255 тис. доларів (приблизно 7,2 млн грн за поточним курсом). До прикладу, за такі гроші в столиці можна купити близько 10 однокімнатних квартир.

Кемпер під назвою Endless Highways Performance Edition, про який компанія дає найкращі відгуки для своїх заможних клієнтів, вийде лише в одному екземплярі.

У будинку на колесах є все необхідне для життя сім’ї з 4-х чоловік протягом 2-х тижнів: всередині він оснащений алюмінієвим модулем з кухнею, розкладні столи і дивани, а також спальне місце.

Для майбутнього покупця пропонують широкі можливості; він зможе вибрати оформлення стін і диванів, кольори скатертин, постільної білизни і подушок, посуду, пари крісел для відпочинку під відкритим небом і інших аксесуарів. Також в оснащення входить повноцінна духовка, кілька відсіків для зберігання, кондиціонер і люки на стелі.

Також його можна зарядити за 3,5 години. У комплект входять 8 батарейок, цього заряду достатньо до 2-х тижнів автономного проживання

Автобудинок від Bowlus обійдеться покупцеві в 255 тис. доларів це без урахування вартості доставки та податку.

Універмаг пожертвує 10 тис. доларів від цієї суми благодійному фонду The Heart of Neiman Marcus, який підтримує дитячі організації.

Читайте також: У мережі з’явилися фото найстрашнішого українського ЛуАЗу


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти