У мережі показали найбрудніший автомобіль: що витягли з машини під час чищення

Більшість водіїв уважно ставляться до своих автомобілів, не доводячи їх до поганого стану, вчасно проходять ТО, також користуються автомийками.

Зустрічаються такі водії що можуть роками не користуватися технічним обслуговуванням та не мити машину, при цьому не чистити салон автомобіля.

Кроссовер Ford Escape 2013 року у дуже поганому стані на днях потрапив на автомийку. Як повідомляє власник, автомобіль не чистили приблизно рік.

Якщо верхня частина авто виглядала непогано, то коли фахівці відчинили дверцята вони були у шоці. Весь Ford Escape всередині був заповнений товстим шаром вовни, змішаної з брудом, також с сажею та багатьма іншими неприємними елементами. У салоні Ford Escape був неприємний запах.

Потім з’ясувалося, у водія було п’ять собак, яких він залюбки перевозив у автомобілі.

Фахівці провели повний детейлінг. Першим ділом очистили кузов автомобіля. Обійтися простою мийкою не вдалося, по тій причині що бруд в’ївся в лакофарбове покриття білого позашляховика. Фахівцям довелося задіяти активну хімію. Також фахівці, повністю почистили салон.

Довелося також зняти сидіння і килимове покриття з підлоги.

Через 11 годин роботи фахівці повернули автомобілю первісний вигляд. Весь процес майстри записали на відео, яке опублікували на YouTube. Рекомендуємо подивитися відео, адже таке побачиш не щодня.

Читайте також: Названо топ-10 найекономічніших автомобілів відомих брендів


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти