BMW разом із виробником батарей для електрокарів створюватиме інноваційні акумулятори‍

Компанія-виробник батарей для електромобілів  Solid Power повідомила, що співпрацюватиме з німецьким автовиробником BMW у розробці технологій для випуску твердотільних акумуляторів наступного покоління. Про це повідомляє mind.ua.

BMW допоможе розвивати технологію виготовлення батарей, які необхідні  для високоефективних електрокарів.

Фінансові умови угоди не розголошуються.

Твердотільні батареї матимуть змогу зберігати втричі більше енергії, ніж звичайні літій-іонні. Замість рідких електролітів в новітніх батареях використовуватимуться скляні, що зробить їх безпечнішими. У твердотільних акумуляторах можна застосовувати лужні матеріали як анод, що неможливо зробити в звичайних. Завдяки цьому, батареї слугуватимуть довше, пробіг електрокарів буде тривалішим, а зарядка триватиме хвилини, замість годин.

Автовиробники по всьому світу прагнуть знизити вартість електрокарів, інвестуючи в розробку доступних за ціною, але потужних батарей.

Заснована в 2012 році Solid Power заявляє, що її твердотільні акумулятори можуть значним чином знизити затрати завдяки можливості прибрати багато дороговартісних функцій безпеки, пов’язаних з літій-іонними системами.

Автовиробник Toyota також оцінив нову технологію та планує на початку 2020 років випускати електрокари із застосуванням твердотільних батарей.

Німецький автомобільний постачальник Continental AG також розглядає можливість інвестування в технологію.

Нагадаємо: нещодавно BMW показала довгоочікувані спорткари i8 Roadster та i8 Coupe, оснащені електромоторами з покращеними літій-іонними акумуляторами.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти