У Британії продають семиметровий “Бетмобіль”: характеристики і фото

На сайті Bonhams повідомили, що на аукціон був виставлений легендарний “Бетмобіль” з відомого кінофільму.

Супергеройський автомобіль був побудований на базі Ford Mustang. Такий автомобіль був у кінострічці Тіма Бертона 1989 і 1992 років, після чого і став відомим. На аукціоні за автомобіль хочуть виручити понад 41 тис. доларів.

Автомобіль був побудований у 2016 році, і аби він якнайбільше був наближений до справжнього – інженери встановили спеціальний висувний купол, через який здійснюється доступ до двомісного салону. Автомобіль оснащений 5,7-літровим V-8. Має передню турбіну та чотири декоративні задні патрубки. Вихлопна система виведена збоку. Салон автомобіля налічує два спортивних шкіряних крісла, а також декоративні кнопки і датчики на панелі.

Супермобіль має власні номерні знаки, тож його можна експлуатувати. Нам невідомо який пробіг має семиметрова машина, проте можливо вона взагалі ніколи не їздила, адже відразу після того як її побудували її викупив британський автомобільний музей, в якому авто слугувало експонатом, однак трохи згодом музей закрили, і після цього прийняли рішення продати цей автомобіль.

Читайте також: Електричний флагман Volkswagen буде напрочуд дешевим


Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти