Перший в світі гусеничний Lamborghini застряг в снігу: відео

На каналі TheStradman в YouTube з’явився відеозвіт про снігові випробування суперкара Lamborghini Aventador, встановленого на гусениці. Автор відео стверджує, що це перший подібний експеримент в світі. Випробування пройшли не дуже вдало, але творців гусеничного суперкара це не збентежило.

Lamborghini Aventador забезпечили траками незвичайного L-образного дизайну, тоді як в подібних трансформаціях, як правило, застосовуються гусениці трикутної форми. Щоб змонтувати траки на колісні маточини суперкара, творцям довелося додати в підвіску ряд кастомних елементів. В результаті дорожній просвіт Aventador досяг 460 міліметрів.

Гусениці серйозно збільшили ширину суперкара. Він насилу помістився на трейлері, на якому Aventador транспортували на місце випробувань, і ледь не впав з нього при розвантаженні. Вартість суперкара, за словами його власника, становить чверть мільйона доларів.

Виявилося, що їздова електроніка суперкара поставилася до появи гусениць прихильно: основні режими її роботи, включаючи лонч-контроль, продовжили працювати. Але перегріти зчеплення в процесі випробувань блогерам все ж вдалося. Крім того, з’ясувалося, що гігантського дорожнього просвіту для цілини недостатньо. У процесі подолання снігового поля Aventador «ліг на днище», і суперкар довелося евакуювати. Витягав його Jeep Gladiator, також встановлений на гусениці.

Автор відео та власник суперкара назвав гусеничний Aventador в снігах Юти «найкрутішою штукою, яку він коли-небудь бачив у житті».Джерело htavtodream.org
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти