Назвали 5 популярних автомобілів, обслуговування яких влітає в копієчку

Без транспорту зараз складно обійтися. Однак машини потребують ремонту і техобслуговування. Нижче наведені автомобілі, які змусять витрачати чимало коштів на своє утримання, передає «Твоя МАШИНА» .

1. BMW

Безумовно, німецькі машини одні з найбільш якісних і надійних. Хоча автосервіс відвідувати все одно доводиться, і сума тоді виходить кругленька. Так, власники машин цієї марки за 10 років експлуатації витрачають на походи в сервіс близько 17 800 доларів. Найдорожче обходиться заміна ГРМ, маслос’ємних ковпачків і демпферного шківа коленвала.

2. Mercedes-Benz

У порівнянні з попереднім учасником рейтингу помітно дешевше утримувати машини Mercedes-Benz. За 10 років їх господарі витрачають по 12 900 доларів. Найбільше грошей іде на заміну ГРМ, впускного колектора разом з колектором і зміну гальмівної рідини. Також по кишені вдарить установка нових гальмівних колодок і салонних фільтрів.

3. Cadillac

Не найпопулярніша марка серед основного населення, можливо, саме через вартість. Протягом 10 років з власників автосервіси отримують по 12 500 доларів. Найбільше автомобілісти платять за зміну гальмівних колодок. Також позначається на бюджеті часта заміна свічок і гальмівної рідини.

4. Volvo

Тут приблизно та ж ситуація, що і з Cadillac. Власники машин цієї марки витрачають на ТО і ремонт приблизно 12 – 12 500 доларів за 10 років. Хворі місця автомобілів: свічки, гальмівні колодки, гальмівна рідина. Дорого обходиться заміна ГРМ.

5. Audi

Теж досить витратна для утримання марка, яка користується при цьому великим попитом на ринку. В середньому власники віддають автосервісам 12 400 доларів за 10 років. Причому вартість ТО буде зростати з кожним разом через зростаюче число проблем.

Джерело novate.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти