Водіям пояснили, чим небезпечні довгі простої автомобіля

Фахівці встановили, з якими проблемами можуть зіткнутися водії автомобіля, залишаючи його, наприклад, на паркінгу. Довгий простій транспортного засобу означає відсутність будь-яких навантажень і обслуговування, що може спричинити ряд небезпек.

Бруд в моторі та на інших частинах авто. Така проблема актуальна як для нових, так і для старих авто. У разі простою, металеві елементи не змащуються, в результаті чого утворюється конденсат. Відсутність мастила і вода, котра виділяється, призводять до окислення металевих деталей, а також забруднення мотора. При великому пробігу, бруд може з’явитися на стінках камер згоряння, поршенях або клапанах. Найчастіше це відбувається з вживаними авто, оскільки вони гірше переносять такі простої.

Закисання клапанів і форсунок. Окислювальні процеси в силових установках машини призводять до закисання клапанів. Якщо авто залишалося нерухомим протягом року, це може не дозволити запустити машину: стартер не зможе провернути колінвал.

При недовгих простоях проблеми будуть не настільки серйозними, але в будь-якому випадку це призведе до накопичення бруду, який не дасть клапанам справно працювати. Після перерви не рекомендується робити велике навантаження на силові агрегати транспортного засобу. Краще проїхати 100-150 км в спокійному темпі: це дозволить двигуну через кілька годин такого руху очиститися самостійно.

Чистка мотора. Для уникнення або мінімізації перелічених наслідків, необхідно регулярно промивати старі мотори кожні 50-60 тис. км пробігу в спеціальних стендах з ультразвуковим чищенням. Рекомендується спочатку заправляти автомобіль бензином, розведеним миючими домішками.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти