Власникам авто розповіли, як підготувати автомобіль до продажу

Якщо ви прийняли рішення продати ваш автомобіль, необхідно знати деякі нюанси покупки-продажу, які допоможуть швидко й вигідно здійснити операцію.

Перед тим, як розміщувати оголошення про продаж, переконайтеся в справності всіх систем автомобіля. Якщо проблеми присутні, ви можете їх усунути, підвищивши ціну або ж на підставі цього запропонувати покупцеві знижку.

Багато що залежить і від презентабельності зовнішнього вигляду машини. Помийте її або скористайтеся послугами хімчистки. Звільніть салон від особистих речей і непотрібного сміття. Обробіть поверхні полірувальним складом, замініть лампочки, де це необхідно.

Документи включають договір купівлі-продажу, свідоцтво про реєстрацію автомобіля. Переконайтеся, чи немає поточних штрафів або заборгованості (найзручніше в мобільному додатку “ДІЯ”).

Намагаючись продати автомобіль на онлайн-майданчиках, приділіть увагу презентації. Покупець звертає увагу, в першу чергу, на фотографії та детальний опис технічних характеристик і дефектів. Краще робити фото при денному освітленні на вулиці (по можливості, в місті). Цілком достатньо буде надати 5-10 фото.

Встановити ринкову вартість допоможе моніторинг аналогічних оголошень. На ціну впливає марка, рік випуску, пробіг, комплектація, регіон продажу і т. д. Не дивлячись на те, що онлайн-майданчики зараз стали основним каналом продажу, зробіть оголошення й на самому автомобілі. Це прискорить пошук покупця.


Джерело auto-portal.com
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти