Український ринок можуть заполонити втоплені автомобілі: як розпізнати такі машини

Через сильні дощі в Європі багато автомобілів побували у водному середовищі незабаром вони можуть з’явитися на ринках України за низькою ціною.

При огляді ТЗ слід звернути увагу на ряд місць і їх стан, які допоможуть визначити, чи довелося автомобілю побувати у воді:

1. Оглядаємо салон

У салоні звертаємо увагу чи немає розводів на оббивці дверей, оглядаємо металевий каркас під сидіннями, якщо на ньому присутня іржа – біжіть від такого автомобіля.

Свіже мастило на дверях теж повинно навести підозри.

Якщо ви включили обігрівач, в салоні немає людей, а вікна починають потіти – це значить, що в салоні багато вологи.

Уважно подивіться чи не знімалися дверні карти, а також передню панель на наявність подряпин, свіжих або недокручених саморізів.

Загляньте під килим, там не повинно бути вологи і слідів корозії

2. Оглянемо шумоізоляцію

Якщо авто майже нове і дороге, а шуму в ньому багато, то це може означати, що войлок, який прокладений по днищу всередині кузова втратив однорідність.

3. Стан проводки

Потрібно ретельно перевіряти працездатність всіх без винятку приладів електросистеми. Якщо не функціонує обігрів заднього скла, погано працює центральний замок і є інші недоліки в електриці, то варто більш уважно оглянути машину.

4. Дивимося під капот

Перш за все, перевірте, чи працює вентилятор охолодження двигуна, якщо він не працює, то не факт що зламався датчик, вийти з ладу міг і бортовий комп’ютер, який відповідає за включення вентилятора.

Крім того, прислухайтеся, наскільки добре працює двигун, чи не «троїть”.

5. Фари

“Потіють” скла ліхтарів і фар – ознака “потопельника”, і якщо добре придивитися, то на склі фар в такому автомобілі можна знайти сліди брудних висохших крапель.


Джерело uamotors.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти