Українцям розповіли, як не купити автомобіль після каршерінга або таксі

Каршерінг і таксі найчастіше використовують автомобілі протягом гарантійного терміну, а після нього оновлюють свій автопарк.

На вторинному ринку виявляються машини, зі скрученим пробігом і прихованими слідами бурхливого минулого. Ці автомобілі за такий невеликий час проїжджають дуже багато кілометрів, тому в першу чергу перекупи скручують його.

Варто звернути увагу і на гальмівні диски. Їх ресурс становить близько 120 тис. км. Якщо одометр показує пробіг менше, а диски вже міняли, то вам краще більш ретельно придивитися до автомобіля.

Сильно затерті педалі, кермо і накладки, а також підлокітники і ручки задніх правих дверей, де, як правило, частіше їздять пасажири свідчать про великий пробіг автомобіля.

Найчастіше перед початком експлуатації машину, як правило, покривають захисною плівкою з рекламою, а перед продажем її знімають і лакофарбове покриття виглядає як нове.

Надто ароматизований салон також повинен насторожити, оскільки таким чином можуть маскувати неприємні запахи після інтенсивної експлуатації.


Джерело auto-portal.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти