Назвали 7 вживаних автомобілів, які майже не іржавіють

Одна з найбільших проблем, від якої часто страждають автомобілі – це корозія кузова. Іржа може розвиватися не тільки на видимих ​​частинах, а й ховатися усередині конструкції, що призводить до повного руйнування кузовних панелей. Тому експерти склали рейтинг авто, кузов яких добре протистоїть корозії.

Toyota Camry

Цей неймовірно популярний автомобіль в кузові XV40, який виготовлявся з 2006 по 2011 рік, відомий надійним захистом від корозії, не дивлячись на тонке лакофарбове покриття.

Volvo XC90

Виключнa якість оцинковки і лакофарбового покриття дозволяють з впевненістю сказати, що ймовірність появи ознак іржі в Volvo XC90 першого покоління наближається до нуля. На вторинному ринку цей автомобіль є одним з найбільш стійких до ураження корозією і славиться довговічним кузовом.

BMW E60

Цей бізнес-седан має високу якість оцинковки і фарбування кузова. Проблемними можуть виявитися тільки місця з’єднання між алюмінієвими і сталевими елементами кузова.

Audi Q5

При виробництві цього кросовера компанія використовувала особливі антикорозійні обробки, які включають в себе гарячу двосторонню оцинковку, тому авто славиться довговічним кузовом.

Mercedes W221

Скрупульозний підхід до виготовлення цього автомобіля проявляється не тільки в якості збірки, але і в підході до вибору матеріалів. Лакофарбове покриття високої якості допомагає зберігати ідеальний вигляд кузова протягом багатьох років.

BMW X5

Автомобіль відомий стійкістю до проявів будь-якого роду іржі. Проблеми можуть виникнути, якщо після пошкодження кузова машину неякісно ремонтували. В такому випадку іржа все ж може пошкодити метал.

Audi A6

Потужна обробка і оцинковка кузова максимально захищають Audi A6 від іржі, але корозія можлива у виняткових випадках тільки в зоні задніх колісних арок.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти