Назвали топ-6 деталей авто, які найбільше схильні до корозії

Фахівці назвали деталі автомобіля, які найбільше схильні до корозії. За ними потрібен ретельний догляд, передає «Твоя МАШИНА» .

Найчастіше страждає верхня кромка лобового скла, там, де лобове скло примикає до даху автомобіля. У це місце можуть потрапляти камені, що летять з-під коліс. З’являються відколи треба відразу усувати. Можна скористатися фарбою для автомобіля, яка продається у вигляді баночки з пензлем. Коли майстер буде замінювати лобове скло, треба стежити, щоб він не пошкодив кузов. При цьому отвір потрібно обробити антикорозійним грунтом, щоб уникнути проблем в майбутньому.

Також заіржавіти можуть петлі, якщо вони не заховані всередину кузова, а винесені назовні. У цих місцях фарба може протиратися до металу, і тоді деталі будуть уразливі для корозії. Не допустити появу іржі можна тільки постійним оглядом. Якщо ж сліди корозії вже з’явилися, треба зачистити проблемне місце, а потім підфарбувати його.

Вогнищами корозії можуть стати також куточки задніх крил і місця кріплення бампера до крила. Справа в тому, що через рухливості бампера щодо кузова фарба протирається до металу. Крім того, причиною може бути слабка антикорозійна обробка кріплення при складанні. Це місце слід очистити від великих шматків іржі, а потім знежирити, висушити і підфарбувати.

Комфортним середовищем для іржі можуть стати крила, підкрилки, арки і лонжерони. Провокувати корозію можуть зварні з’єднання і заводський брак при фарбуванні. Також причиною появи рудих плям можуть стати ДТП, притертости або камені.

Рекомендується стежити за станом водовідвідних каналів. Якщо вода після дощу або миття не йде, то панель потрібно демонтувати, а решітки прочистити жорстким проводом в м’якій ізоляції або чимось схожим, після чого промити їх чистою водою.

Також уразливі для корозії стійки і пороги з внутрішньої сторони кузова. Згодом двері можуть просідати, тоді кути будуть чіпляти дверний проріз і протирати фарбу. При появі відмітин слід розвантажити двері і перевірити стан петель.

Якщо мова йде про старий автомобіль, то варто перевірити пороги. Слабкий заводський захист камені збивають фарбу, і тоді на цих ділянках з’являється іржа. Якщо їх не ліквідувати, то реагенти і вода прискорять руйнування. Поріг слід обробити Антигравий.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти