Українцям розказали, як продати машину на запчастини і не прогадати в вигоді

Старий автомобіль можна розібрати на запчастини і продати їх окремо. Як отримати з цього максимальну вигоду, розповість «Твоя МАШИНА» .

Не варто розбирати все без розбору. Спочатку треба правильно розставити пріоритети знімаються запчастин. Так процес буде простіше і швидше. Для початку треба підготувати робоче місце: налаштувати освітлення, очистити робочу зону, встановити переносні розетки. Перед розбором варто помити машину, причому не тільки зовні, але і всередині і навіть під капотом. Краще зробити це в автомийці, але можна і в гаражних умовах.

Потім треба зняти акумулятор, і після цього можна розбирати електрику. Саме ці частини автомобіля можна вигідно продати. Виробляти демонтаж потрібно акуратно, щоб нічого не пошкодити. Також дроти слід висушити і протерти, а місця контактів – обробити солідолом. Це додасть товару новий вид.

Далі треба зняти кузовні запчастини, починаючи зі стекол, фар, поворотників, бамперів. Потім вже йдуть капот і двері, включаючи п’яті двері багажника. Двері теж треба розібрати на запчастини, обмотати харчовою плівкою і прибрати в заздалегідь підготовлене місце, де вони не будуть випадково пошкоджені.

Потім треба зняти коробку передач і інше навісне обладнання двигуна. До цього необхідно злити всі технічні рідини. Після того, як будуть демонтовані решітка радіатора, генератор, стартер, елементи паливної системи та інші пристрої, можна приступати до зняття двигуна.

В кінці роботи на запчастини розбираються двигун, ходова, гальмівна системи. Якщо коробка передач збереглася в хорошому стані, то її можна продати в зборі. Однак не варто продавати елементи гальмівної системи – вони коштують дешево, при цьому можна піддати покупця небезпеки. Однак можна продати гальмівні диски і барабани, якщо вони в хорошому стані, а ось колодки і гальмівні шланги – не рекомендується.Джерело novate.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти