Назвали топ-5 головних порад, як правильно підготувати автомобіль до осені

Осінь – це досить складнa пора року для водіння автомобіля. Вона характерна підвищеною небезпекою в силу специфічних погодних умов, тому автомобільні експерти назвали 5 порад водіям для безпечного пересування.

1. Калюжі

Мокре дорожнє покриття завжди несе в собі небезпеку для транспортних засобів і пішоходів. Калюжа може приховувати під собою яму, а також викликати ефект аквапланування, коли шини втрачають зчеплення з дорожнім покриттям.

2. Акумулятор

У холодну пору цей елемент автомобіля вимагає більш частих перевірок, так як акумулятор піддається великим навантаженням при запуску в холод.

3. Туман

Через підвищену вологость восени частіше спостерігаються тумани, які обмежують видимість. Приділяйте особливу увагу дистанції між автомобілями і включайте протитуманні ліхтарі.

4. Опале листя

Гниле листя може зробити дорогу дуже слизькою, тому маневри повинні бути максимально плавними і акуратними.

5. Мийка авто

Восени автомобілі швидше забруднюються, через що їх часто доводиться мити. Це стосується вікон, кузова і отворів в авто. Опале листя забиває водостоки в машині, що може привести до виходу з ладу багатьох електричних елементів автомобіля.Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти