Скільки коштує ремонт і обслуговування гіперкара Bugatti Chiron

Гіперкари на подобі Bugatti Chiron дорого не тільки купувати, але й утримувати. Ремонт таких автомобілів може коштувати як модель середнього класу, передає «Твоя МАШИНА» .

Власник Bugatti Chiron Pur Sport з Сінгапуру Мухаммед Аль Каві Замани розповів про витрати на утримання авто. Навіть проста заміна масла і фільтрів обходиться в 25 000 доларів, що можна порівняти з ціною нової Skoda Octavia. І робити це треба кожен 16 тис. Км.

Передні гальмівні диски з колодками (керамічні, природно) стоять 58 952 долари за пару – як нова Toyota Prado. Стільки ж коштує заміна гальмівної рідини і чистка гальмівної системи. Кожні 14-16 місяців потрібно міняти колісні диски, що обійдеться в 49 958 доларів, і ще 8000 доларів за нові шини.

Раз в 4 роки заміні піддаються турбокомпресори. Їх чотири штуки, і за них доведеться віддати 25 978 доларів. Радіатори системи охолодження стоять 21 982 доларів, налагодження турбін – 28 576 доларів. Також в той же період потрібно міняти паливний бак, за що доведеться віддати 43 963 доларів.

Таким чином, за 4 роки користування Bugatti Chiron піде 385 000 доларів. За ці гроші можна купити Lamborghini Aventador.


Джерело topgir.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти